Zeytinburnu Adak Satış

Zeytinburnu Adak Zeytinburnu Kurbanlık Görüntülü Kesim  En Uygun Adak Koç Koyun Kuzu Satış Ve Kesim Yeri

Zeytinburnu Kurbanlık  Zeytinburnu Adak, Adak  Kurbanlık Satış İstanbul Avrupa yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Zeytinburnu Adak Zeytinburnu Kurbanlık Zeytinburnu Adak Fiyatları Zeytinburnu Koç Koyun Kuzu Keçi
Adak, kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

Servis ve kesim hizmeti ücretsizdir

Zeytinburnu Adak Satış 0530 852 30 82 adak fiyatları
Zeytinburnu Adak Satış 0530 852 30 82 adak fiyatları
En yakın Adakçı
istanbul kurban fiyatlari 0530 852 30 82
istanbul kurban fiyatlari 0530 852 30 82

Zeytinburnu Adak Satış
Beştelsiz Adak Satış
Çırpıcı Adak Satış
Gökalp Adak Satış
Kazlıçeşme Adak Satış
Maltepe Adak Satış
Merkezefendi Adak Satış
Nuripaşa Adak Satış
Seyitnizam Adak Satış
Sümer Adak Satış
Telsiz Adak Satış
Veliefendi Adak Satış
Yenidoğan Adak Satış
Yeşiltepe Adak Satış