Beylikdüzü Adak Satış

Beylikdüzü Adak Beylikdüzü kurbanlık hizmetleri islami usüllere uygun olarak kesilmektedir kesim ve poşetleme ücretsizdir

Beylikdüzü Adak Beylikdüzü Kurbanlık Satış İstanbul Anadolu yakası tüm semt ve ilçelerine adak kurbanlık hizmeti vermekteyiz. Beylikdüzü Adak,  Adak Kurbanlıklarınız için ücretsiz servis ve kesim hizmeti sunmaktayız.

Tesisimizde kurbanlık, adak kurbanı, akika kurbanı, şükür kurbanı olmak üzere toptan ve perakende olarak kesim ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. Kurbanlıklar her ay düzenli olarak veteriner kontrolünden geçmekte, hijyenik bir ortamda muhafaza edilip islami koşullara uygun olarak kesilmektedir.

Beylikdüzü Adak Beylikdüzü Kurbanlık Beylikdüzü Adak Fiyatları Ataşehir Koç Koyun Kuzu Keçi
Adak, kişinin farz veya vacip cinsinden biriibadeti yapacağına dair Allâh’a söz vererek o ibadeti kendisine borç kılması demektir.

Kurban; Allah’a yaklaşmak ve O’nun rızasına ermek niyetiyle kesilen hayvan demektir. Akıllı, hür, mukim ve dini ölçülere göre zengin sayılan mümin, ilâhî rızayı kazanmak gayesiyle kurbanını kesmekle hem Cenab-ı Hakka, hem de maddi durumlarının yetersiz olması sebebiyle kurban kesemeyenlere yardımda bulunarak halka yaklaşmaktadır.

Ev ve işyerlerinize adak akik kurbanı temel atma törenleri açılış merasimi kına düğün organizasyonlarına adak kurbanı kesmeye kendi kesim aracımızla gelerek kesim parçala poşetleme hizmeti vermekteyiz.

0530 852 30 82 adak fiyatları
0530 852 30 82 adak fiyatları

Beylikdüzü Adak Satış
Adnan Kahveci Adak Satış
Barış Adak Satış
Büyükşehir Adak Satış
Cumhuriyet Mah. Adak Satış
Dereağzı Adak Satış
Gürpınar Adak Satış
Kavaklı Adak Satış
Marmara Adak Satış
Sahil Adak Satış
Yakuplu Adak Satış